Abonament systemu operacyjnego dla wypożyczalni – dlaczego warto?

Zapotrzebowanie na wypożyczanie samochodów nieustannie rośnie. Coraz częściej zamiast zdecydować się na zakup czterech kółek, kierowcy decydują się wynajmować auto wtedy, gdy jest im ono potrzebne. Czym, poza ceną, kierują się przy  wyborze danego dostawcy? Przede wszystkim funkcjonalnością i prostą obsługą. Samodzielne budowanie systemu do wynajmu aut może okazać się karkołomne i nierentowne, a to właśnie skuteczne rozwiązania IT decydują o przewadze konkurencyjnej. Warto więc skorzystać z dostępnych systemów i dostosować je do swoich potrzeb.

Jak działa taki abonament?

System operacyjny wypożyczalni samochodów to zaawansowane narzędzie informatyczne, ułatwiające zarządzanie biznesem wynajmu pojazdów. Umożliwia prowadzenie złożonych procesów w wygodny sposób, za pomocą niewielkiej ilości osób w zespole.

Podpisując umowę abonamentową klient płaci za użyczenie lub udostępnienie oprogramowania. Ma pewność, że otrzyma skuteczne rozwiązanie systemowe za jasno określony, niewielki regularny koszt. Uniknie problemów takich jak utrzymywanie serwerów, tworzenie i obsługiwanie skomplikowanej infrastruktury czy wreszcie angażowanie zasobów ludzkich.

Dopasowując ofertę do swoich potrzeb może skoncentrować się na rozwijaniu biznesu i pozyskiwaniu kolejnych klientów.

Co możemy zaproponować?

Corcode od sierpnia 2019 będzie udostępniał swój podstawowy produkt – system operacyjny SO Rent – w modelu abonamentowym. Klienci dostaną do dyspozycji dobre i docenione na rynku narzędzie informatyczne bez konieczności przeprowadzania kosztownego wdrożenia. Konfiguracja dostępu oraz koniecznych modułów trwa zaledwie kilka dni.

Produkt przeznaczony jest dla dynamicznie rozwijających się firm rent a car, szukających przewagi technologicznej, nowych kanałów pozyskania klienta oraz dążących do optymalizacji kosztów posiadania dobrego narzędzia informatycznego.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s