Nowy trend – Corporate Car Sharing

Współdzielenie auta weszło do naszego codziennego życia, umożliwiając swobodne poruszanie się po mieście nawet tym, którzy nie posiadają samochodu, a tylko prawo jazdy. Pozwala to na wyeliminowanie kosztów posiadania i ubezpieczenia pojazdu.

Car Sharing po raz pierwszy pojawił się w miastach, gdzie został przyjęty z wielkim entuzjazmem. Obecnie ten trend coraz częściej wkracza do dużych firm i staje się częścią kontekstu zrównoważonej mobilności.

Aby wspierać rozwój środowiskowy, gospodarczy i społeczny wiele firmy wykazują gotowość do wprowadzenia elementu etycznego do strategicznej wizji przedsiębiorstwa poprzez Corporate Car Sharing. Firma budując dedykowaną dla pracowników flotę samochodów służbowych nie tylko tworzy komfortowe warunki dla zatrudnionych osób, ale także udowadnia, że kwestie ekologii nie są dla niej obce.

Dzięki SO Carsharing Ty także możesz zrewolucjonizować wizerunek swojej firmy!

Funkcja Corporate Car Sharing pozwala firmom optymalizować zarządzanie flotą i znacznie obniżyć koszty z nią związane w długim okresie. Dzięki SO Carsharing możesz zaoferować swoim pracownikom atrakcyjne rozwiązanie niczym nieskrępowanej mobilności! Od teraz nie muszą już korzystać z miejskiego wynajmu samochodów lub transportu publicznego. W ten sposób pracownicy mogą zaoszczędzić nie tylko na kosztach, ale również na czasie.

Na poziomie korporacyjnym firma może swobodnie udostępniać swoje pojazdy pracownikom zarówno w celach zawodowych, jak i prywatnych.

Corporate Car Sharing wprowadza zupełnie nowy rodzaj mobilności biznesowej! Wiele firm na całym świecie zdecydowało się na takie rozwiązanie, aby zaoszczędzić na kosztach podróży samochodem i taksówkami swoich pracowników.

Współdzielenie flot firmowych skierowane jest nie tylko do poszczególnych przedsiębiorstw, ale także administracji publicznej, fundacji czy spółek.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s